fbpx
FVSHION Outfits

moon.

Witam!

Z niecierpliwością czekałem na moment, w którym będę mógł pokazać Wam efekty zdjęć, których backstage mogliście zobaczyć jakiś czas temu u mnie na instagramie i instastory!

Kiedy zobaczyłem gotowe zdjęcia, moja reakcja na nie była taka jaką sobie założyłem już przed ich zrobieniem. Tak więc, przewijajcie w dół, czytajcie i oglądajcie przygotowany dla Was przeze mnie tekst, a Karole zdjęcia!

Zacznijmy od butów, na temat których jest ostatnio głośno. Wiele osób pytało się o nie, kiedy wrzucałem na instagrama zdjęcia w nich. Więc są to Timberlandy City Blazer. Powstanie o nich oddzielny post, który wrzucę dla Was już w tą sobotę o 12:00 🙂 – zapraszam wtedy wszystkich zainteresowanych – odpowiem tam na wszystkie wasze pytania, które dotychczas mi zadawaliście!

Co do całej stylizacji…

Kiedyś stworzyłem bardzo podobną stylizację z rzeczy, które mam w szafie, jednak postanowiłem nie iść na łatwiznę i nie pokazywać tutaj czegoś gotowego. Postawiłem sam sobie wyzwanie, że stworzę bardzo podobny outfit z ubrań z jakiejś sieciówki. Aby udowodnić sobie, ale i przede wszystkim i Wam, że da się stworzyć coś ciekawego z rzeczy dostępnych dla wszystkich, postawiłem na polską sieciówkę Reserved. Dodatkowo odpowiednio opakowane (tutaj mam na myśli dobre zdjęcia) mogą wyglądać jak bardzo drogie, markowe ubrania.
Mam nadzieję, że i Wy jesteście podobnego zdania co ja, że się da?

Wszystko co widzicie na tych zdjęciach, poza sygnetem i butami oczywiście, pochodzi z Reserved
-> LINK<-.
Kurtka, bluza z suwakiem, koszulka i spodnie.
I z tego co wiem, nadal to wszytko jest dostępne u nich w sklepach. W wolnej chwili pomiędzy wykładami na uczelni, poszedłem do Reserved, aby upewnić się, czy na pewno są te rzeczy, więc śmiało możecie iść do ich sklepu i stworzyć taką bądź podobną stylizacje!

Tak jak już pisałem na samym wstępie i mówiłem na instastory, za zdjęcia odpowiedzialna jest Karolina Czerniejewska, dla której należą się ogromne podziękowania za to, co ostatnio tworzy!
To takie małe zapowiedzenie tego, co jeszcze mamy z Karoliną w zanadrzu i co pojawi się tutaj już niedługo! -> LINK <- do Karoli insta!

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky

 

 

Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

 
 
 
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂
 
Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.
 

Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply