FVSHION SNEVKER CENTURY

Montana Cans

Witam! Dzisiaj wjeżdża nowy wpis z serii “Snevker Century”. Długo zbierałem się do zrobienia zdjęć, jak i do napisania kilku słów na temat tych butów. Długo też ostatnio idzie mi z pisaniem. Ten post powstawał jakieś 7-8 dni… Ta nieustająco zmieniająca się pogoda, wprawia mnie w stan takiego niechcenia niczego, że aż ciężko jest ruszyć do komputera.

Jednak ostatnio udało mi się zrobić z Karolą, jeszcze jedną bardzo fajną sesję. Początkowo sceptycznie nastawiony co do outfitu jaki wybrałem, w efekcie końcowym wyszło lepiej niż zakładałem. Ba! Dużo lepiej i już nie mogę się doczekać, aż Karola wyśle mi te zdjęcia!

Wracając do dzisiejszego tematu głównego czyli @ReebokClassic, które mam na nogach. Powstałe w kolaboracji z firmą Montana Cans. Te które tutaj widzicie, czyli Club C 85, powstały w 4 wersjach kolorystycznych. Inspirowanych kolorami puszek ze sprajami do graffiti.

Kilka słów ode mnie:

Cała cholewka wykonana z zamszu. Podeszwa zewnętrzna gumowa, aby zmniejszyć ścieralność butów. Cała podeszwa przy pierwszym ubraniu może wydawać Wam się bardzo twarda, jednak po dłuższym noszeniu, można powiedzieć, że rozbija się i staje się niewiarygodnie przyjemna i wygodna.
Co do rozmiaru? Wszystkie buty mają swoje rozmiarówki. Nawet te z tego samego modelu jak Club C. W poprzednich modelach miałem wkładkę 26,5 cm, a tutaj w wersji z Montana Cans musiałem brać 27 cm i okazuję się, że mogły by być nawet jeszcze o te 0,5 cm większe!

Dzisiaj wlatuje bardzo dużo zdjęć, dlatego życzę miłego oglądania!

 

 

 

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply