fbpx
Lifestyle

Moje wrażenia po Sneakerness!

Street Culture.

Witam!

Kilka słów o minionym weekendzie, podczas którego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się Sneakerness. Czyli międzynarodowe targi dla wszystkich miłośników butów. Miejsce, w którym można znaleźć wszystko, czego się szuka z branży buciarskiej. Najbardziej wymarzone kicksy, których nie znajdziemy już w sklepach stacjonarnych bądź internetowych. Niestety ceny takich butów sięgają kwot składających się z kilku zer. Jednak czego się nie robi dla wymarzonych butów i tego, żeby móc powiedzieć usatysfakcjonowany ” Tak! Udało mi się je wreszcie zdobyć!”.

Niestety, tym razem się nie udało, ale wierzę w to, że jeszcze wszystko przede mną!
Co do samego Sneakerness’a? Byłem tam na chwilę w niedziele. Pierwszy raz w życiu. Trochę wstyd, jednak jeszcze rok temu nie myślałem jak to działa i z czego składa się ten cały świat sneakerheadów oraz osób siedzących w branży streetwear’u.
Odwiedziłem kilka stoisk, pooglądałem sobie kolekcje wystawców i jestem usatysfakcjonowany, i szczęśliwy, że coś takiego jest organizowane w Polsce.
Można było zajrzeć też na stoiska Chmielnej 20 i Worldboxa. Ale nie zabrakło również stoiska Creep’a, czyli moim zdaniem najlepszej firmy produkującej środki do czyszczenia i pielęgnacji butów na tę chwilę.
Łapcie kilka zdjęć, z całego eventu które zrobiłem. Tak, wiem wiem. Mogłem się bardziej postarać z tymi fotami, jednak tak jak ostatnio pisałem, miałem pewną blokadę przed robieniem zdjęć czy udostępnianiem czegokolwiek w sieci. Wybaczcie… 

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply