Miejski czerwony - streetwear classic! – Michvl Kowvlsky FVSHION
urban red
FVSHION Outfits

Miejski czerwony – streetwear classic!

Cześć wszystkim! Znowu mała przerwa wkradła się tutaj na blogu. Jednak powiem Wam, że nie na długo, bo jest dużo planów i już stworzonych wpisów na kwiecień! Dzisiaj nieco inny wpis, taki trochę ważniejszy niż wszystkie inne, bo urodzinowy! 😀 Chcę Wam przedstawić zdjęcia w nieco innym klimacie niż dotychczas. A motywem przewodnim stylówki jest czerwony kolor! Moim zdaniem wiecznie modny i ważny kolor w streetwear.

Jak widzicie i tak jak pisałem wyżej, zdjęcia są w innym klimacie niż do tej pory. Karola, czyli @catchastreet stanęła na wysokości zadania, z resztą jak zwykle. To dzięki niej widzicie taki kontent na moim blogu!

Szczerze mówiąc, długo zastanawiałem się nad stylówką, która pasowałaby do wiecznie młodych i jednych z najbardziej pożądanych kicksów – Jordan “Infrared” 6. Tutaj macie cały efekt tego jak to wyszło i co udało mi się wykminić! Oczywiście o nich przeczytacie już w następnym wpisie, a dzisiaj zaglądajcie również do poprzedniego wpisu z inspiracjami <tutaj>. Na kwiecień też już niedługo znajdziecie taki wpis!

Co do całej stylizacji:

Czapka, kurtka, spodnie, sweter & torba – RESERVED

Nerka – Ucon Acrobatics

Buty – Jordan “Infrared” 6

urban red - streetwear

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply