matching – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

matching

Witam! Dzisiejszy wpis nieco inny, ponieważ nie jestem sam, a klimat zdjęć też jest niespotykany, tutaj jak do tej pory! W zeszłym roku mieliście okazję oglądać taki post na święta bożonarodzeniowe. Bardzo dobrze przyjęliście tamten wpis i do dnia dzisiejszego jest on jednym z najlepiej odwiedzanych przez Was! Dlatego postanowiłem ponownie zaprosić Natalię na mojego bloga! Ale dzisiaj mamy również powód do świętowania, ponieważ w końcu udało mi się namówić ją do rozpoczęcia prowadzenia bloga! Dlatego po przeczytaniu tego wpisu, zapraszam Was do klikania TUTAJ i zaglądania do Natalii!

 

Postanowiliśmy pokazać Wam nasz sposób na stworzenie pasujących do siebie stylizacji „dla niej i dla niego”. Natalia klasycznie, w swoim żywiole, czyli wersji oldschool/vintage i ja, w moim, czyli street. Jak możecie zauważyć mamy identyczne plecaki i buty.

Plecaki oczywiście w dwóch wielkościach: mniejszy, kompaktowy dla niej i większy, bardziej pojemny dla niego. Możecie również zauważyć te same buty. Bardziej dziewczęce pomarańczowe na stopach Natalii i bardziej chłopięce, czarne na moich. Oczywiście sam też bym nosił te pomarańczowe, ale o nich więcej już w kolejnym wpisie!

Ja:

Total look Reserved ( kurtka, tshirt, spodnie)

Buty – Reebok Classic Aztrek

Plecak – Fitz & Huxley 

Natalia:

Marynarka i T-shirt – Zara

Spodnie – H&M

Buty – Reebok Classic Aztrek 

Plecak – Fitz & Huxley 

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply