LONDYN - back to "analog series" – Michvl Kowvlsky
Londyn analog series
Lifestyle TRAVEL

LONDYN – back to “analog series”

Witam ponownie w moim “analog series”!

Pewnie mało kto z Was pamięta mój wyjazd do Londyn na początku lutego. Dlatego postanowiłem zrobić mały throwback i pokazać Wam tutaj niektóre z analogów, które udało się uratować! A dlaczego uratować? Zaraz wszystko Wam wyjaśnię! Zapraszam Was do oglądania zdjęć z serii “Analog Series”!

Cały wyjazd był jedną wielką niespodzianką dla mnie, ponieważ cała inicjatywa i pomysł to zasługa mojej dziewczyny Natalii. Wyjazd do Londynu był jednym z moich największych marzeń. Postanowiła więc je spełnić na naszą 3 rocznicę naszego związku.

Londyn mnie nie zawiódł i okazał się tak pięknym miejscem jakie sobie wyobrażałem. Jednak wróciłem do Polski z małym niesmakiem przez mojego analoga. Z Londynu uratować udało się tylko jedną kliszę. Poprzednia klisza w aparacie, po prostu nie przesuwała się automatycznie, przez co zdjęcia nie robiły się. Oczywiście gdyby tego było mało, zorientowałem się o całym zajściu przedostatniego dnia.

Jednak to była jedyna niemiła rzecz jaka przytrafiła mi się podczas tego wyjazdu. Tak jak napisałem wyżej, analog i nie przesuwająca się klisza nie dały rady zepsuć mi wyjazdu do Londynu! Co prawda to tylko mała drobnostka, jednak lubię mieć takie pamiątki jak zdjęcia 😉

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply