fbpx
TRAVEL

Lithuenia, Kedainiai. 11-12.02 ’17

Witam!

Notka miała pojawić się wczoraj, jednak brak czasu spowodował, że pojawiła się ta obsuwa.
Dzisiaj nie będę pisał o outfitach. Post, który właśnie czytacie, będzie o moim wyjeździe na pierwszy turniej w tym roku. Turniej, który otwiera tego roczny sezon można zaliczyć do udanych, jednak nie do najlepszych turniejów.
Tańczyliśmy tam dwa dni. Sobotę i niedzielę. 
Pierwszego dnia zatańczyliśmy WDSF International Adult Latin, gdzie udało nam się wytańczyć 25 miejsce. Zabrakło nam kilku punktów, aby przejść do następnej rundy. 
Następnego dnia, tańczyło się dużo lepiej. Znacznie pewniej i mocniej się czuliśmy, ale to pewnie dlatego że tańczyliśmy nasz mocniejszy styl, Standard. Walczyliśmy w kategorii WDSF Open Adult Standard. Ostatecznie wytańczyliśmy sobie 7 miejsce. I tak, jak w dniu poprzednim zabrakło kilku punktów, aby tańczyć w finale.
Prosto z turnieju, jak pewnie część z Was, która ma mnie na snapie wie, pojechałem na obóz. Gdzie przez tydzień szkole się i przygotowuje do Mistrzostw Polski. Więc, jak tylko wrócę z obozu, wracam do życia na snapie, blogu i oczywiście na insta!
Do zobaczenia za tydzień!

Photos taken by: Karolina Czerniejewska

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply