fbpx
FVSHION Outfits

Którego superbohatera lubicie najbardziej?

Witam! Dzisiaj na bloga wjeżdża kolejny wpis z outfitem. Miałem wrócić do regularnego pisania, ale wyszło tak, że po pracy wracam do domu i lecę w kimę. Budzę się na kolacje i dalej idę spać, aż do samego rana, kiedy znowu trzeba wstać do roboty. Tak ostatnio mijają mi dni, ale coraz bliżej chwila wolnego i może jakiś krótki wyjazd na wakacje.

Dlatego też, że w najbliższym czasie będzie jeszcze więcej czasu, aby spać, postanowiłem napisać kilka postów dla Was, ale i też dla samego siebie. Czas przełamać tę niechęć do dodawania nowości tutaj i wrócić do regularnego planu.

Dzisiaj, tak jak wspomniałem wcześniej, wlatuje post z outfitem. Zapamiętajcie dobrze ten wpis, bo nieczęsto można zobaczyć mnie w samym t-shirtcie, gdyż najnormalniej w świecie nie lubię chodzić tak ubrany. Zawszę muszę mieć conajmniej dwie warstwy na sobie. Zapamiętajcie ten wpis również dlatego, bo jest on dla mnie w pewien sposób dosyć ważny, gdyż mam okazję stworzyć go udziałem mojej ulubionej wytwórni komiksów, czyli Marvel. Tak jak widzicie na zdjęciach poniżej, mam na sobie koszulkę z logo “Marvel”, a na nogach nic innego jak buty z kolekcji Vans X Marvel. Co do samych butów, dodam tutaj o nich osobny wpis, bo mim zdaniem cala kolekcja warta jest szerszego opisu.
Obejrzyjcie zdjęcia poniżej i dajcie znać, jak podoba Wam się również mój nowy wygląd w krótkich włosach!

  


Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply