Jesień, czyli mój czas! Moja pora! – Outfits – Michvl Kowvlsky %
FVSHION Outfits

Jesień, czyli mój czas! Moja pora!

Aż trudno uwierzyć, że spotykamy się tutaj już drugi raz w tym miesiącu! Jednak zbliża się moja ulubiona pora roku – jesień, a to oznacza, że będę pojawiał się tutaj dużo częściej! Powiem szczerze, że w głębi siebie brakowało mi tego pisania tutaj!

jesień

Ostatnio robiąc czystki ze starych i nie pasujących zdjęć na Instagramie, odkryłem ciekawą rzecz. Na jesień i wiosnę dodaję bardzo dużo zdjęć, przy czym w lato, w tym jak i w zeszłym roku pojawiło się tylko po 2-3 zdjęcia przez cały okres wakacji. Może to słaby przykład, ale tak, bardzo nie lubię lata i cieszę się, że już się kończy!

jesień

Dzisiaj pierwszy po tej długiej przerwie post z outfitem. Nie jest to jeszcze mocno jesienna stylizacja, ale powoli chcę Was przyzwyczajać to tych bardziej ciepłych ubrań. Możecie zauważyć również nowe buty od Kanye West. Jak dobrze domyślacie, niedługo post o nich pojawi się również w zakładce “Sneaker Century“.

Na zdjęciach widać, moim zdaniem ciekawe spodnie od firmy @mnml.la. Z tego co mi wiadomo, w Polsce ta marka nie jest znana za bardzo. Dlatego dzisiaj, ja postanowiłem ukazać ją Wam! Dlatego również, dla tych osób, które są bardziej zainteresowane tą marką mam kod zniżkowy do ich sklepu! Niestety te, które mogę wygenerować są ważne tylko 5 dni, dlatego poprosił bym osoby zdecydowane o wiadomość na insta i wtedy prześlę kody! 😉

outfit

Dopiero pisząc tę notkę, uświadomiłem sobie,że tę bluzę również mogliście zauważyć w poprzednim wpisie #AnalogSeries! Jest ona od firmy HarpTeam, którą również kiedyś tutaj widzieliście! T-shirt, który widzicie na zdjęciu zapowiadającym ten wpis, również jest od nich! Wbijajcie, kupujcie bo rzeczy jakościowo na prawdę wyglądają i noszą się niesamowicie!

jesień

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply