Ubieram swoją dziewczynę na święta?! – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

Ubieram swoją dziewczynę na święta?!

Witam!

Jak widzicie dużo się tu zmieniło! Z tej okazji przygotowałem dla Was coś wyjątkowego! Tak jak w tytule wpisu, postanowiłem ubrać swoją dziewczynę, Natalię, na święta. Być może ktoś z Was zaczerpnie inspiracji z tego wpisu i wykorzysta to co dzisiaj Wam pokażę!

Dużo się tutaj zmieniło! Chciałem żeby ten wygląd bloga był prosty i przejrzysty dla Was. Mam nadzieje, że mi się to udało! To, co macie przed sobą, budowałem w zupełności sam, dlatego dajcie znać, gdyby coś nie działało lub gdybyście mieli jakieś pomysły, co do usprawnienia działania i wyglądu całości. W zakładce “Kontakt” podałem Wam kilka możliwości porozumienia się ze mną we wszystkich sprawach! Jestem bardzo ciekawy Waszego zdania, co do nowego bloga, ale również i samej jego treści. Jeśli mielibyście inne pytania, również nie krępujcie się i piszcie śmiało, poprzez formularz kontaktowy! Będę starał się odpowiadać najszybciej, jak tylko możliwe!

Wracając do dzisiejszego tematu. Natalia podrzuciła mi pomysł na ten wpis. Początkowo, byłem nastawiony sceptycznie co do tego. Jednak wraz ze zbliżającymi się świętami stwierdziłem, że to nie taki zły pomysł!
I tak oto powstały zdjęcia, które możecie ujrzeć w tym wpisie. No i oczywiście, za które odpowiedzialna była Karolina Czerniejewska -> LINK <-

Całość powstała bardzo szybko, za co muszę podziękować Karolinie. Jednak nie tylko jej, bo nie wiecie jednak, że Natalia jest dosyć wstydliwą osobą i pomimo, że to był jej pomysł, bała się go. Nie chciała zawieźć siebie i mnie, bo przecież to wjeżdża na mojego bloga. Moim zdaniem poradziła sobie bardzo dobrze i kto wie, może to polubi i powstanie też coś z jej strony!

A tymczasem łapcie link do jej insta -> LINK <-

Natalia dzisiaj ma na sobie total look z Reserved oraz buty od Reebok’a.
Jak widzicie, jest tu również kilka zdjęć ze mną ale one pojawią się tutaj dopiero w środę o 20:00. Gdzie opowiem Wam trochę o planach na przyszły rok, który już niedługo się rozpocznie!
Koniecznie dajcie znać co sądzicie o takich wpisach i czy chcielibyście zobaczyć ich więcej?

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply