Inspo Maj 2019 – INSPIRVTION – Michvl Kowvlsky
FVSHION INSPIRVTION

Inspo Maj 2019

Cześć! Jeśli myślicie, że mój blog znowu umarł i nic nie będę tutaj dodawał to jesteście w błędzie. Niestety jedyne co zakończyło swój żywot to mój telefon. W związku z tym, straciłem dostęp do wszystkich materiałów, planów i projektów. Powoli staram się wyciągać z głowy to, co udało mi się spisać na, jak się okazuje, zawodnej maszynie. W związku z tym, dzisiaj lekki temat czyli, maj inspo 2019!

Tak jak czytacie w tytule, dzisiaj wjeżdżają inspiracje pod koniec naszego “pięknego” miesiąca. Maj dobiega końca, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby dać sobie dawkę inspo na ostatnie dni.

Dzisiaj chciałbym pokazać Wam nie tylko ubraniowe inspiracje. Bo nie samymi ciuchami żyje człowiek. Nawet ja. Oczywiście samymi butami tez się nie da żyć, dla tych, którzy jeszcze rozważali taką opcję 😉 Dzisiaj Chcę Wam podrzucić kilka, według mnie, ciekawych zdjęć. Mam nadzieję, że z pewnością mogą one wpłynąć na twoje postrzeganie rzeczywistości w inny sposób! Dlatego łapcie dzisiejszą dawkę inspo na maj i mam nadzieję, że ta końcówka miesiąca będzie dla nas łaskawsza!


PS. Maj 2019 to był miesiąc największych premier butów w tym roku! :O


PS2. Wszystkie zdjęcia pochodzą z tego miejsca: https://michvl-kowvlsky.tumblr.com/

blvckmvnick_inspo maj

Miesiąc temu, kwietniowe inspiracje wyglądały tak:
http://michvlkowvlsky.com/inspiracje-kwiecien-2019/

inspo maj

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply