INSPIRVTION '18 vol 3 – Michvl Kowvlsky
FVSHION INSPIRVTION

INSPIRVTION ’18 vol 3

Witam! Jako, że mamy ostatni poniedziałek miesiąca, to do czegoś zobowiązuje. A mianowicie, czas na post z inspiracjami z serii, która trwa już prawie 2 lata 😮

W dzisiejszym wpisie chciałem pokazać Wam świat mody z dwóch, różnych stron. Niekoniecznie pasujących do siebie. Jedni opowiedzą się za jedną stroną, drudzy z kolei za tą druga, a będą również tacy, którym nie spodoba się żadna z nich albo wręcz przeciwnie, pokochają obydwie.

Każdy z nas czerpie skądś inspiracje. Nawet jeśli nie jesteśmy tego świadomi, to jesteśmy faszerowani wszystkim tym na co dzień, gdzie byśmy się nie obejrzeli. Pamiętajcie, że tylko od nas zależy czy damy ponieść się trendom XXI wieku, czy sami będziemy starać się tworzyć, wymyślać i wysilać się do kreatywności!

Teraz łapcie zdjęcia i czerpcie inspiracje, ale pamiętajcie: zmuszajcie się do tworzenia i kreatywności, a nie do sztucznego odtwarzania tego co widzimy i tego jak ubierają się inni! Chcecie coś od kogoś skopiować? Ubrać się tak samo jak osoba w sieci? Działaj! Zrób taki sam look, potem stań przed lustrem i dodaj coś od siebie, tak żeby skopiowany look wyglądał po twojemu!

Oczywiście te i więcej zdjęć znajdziecie u mnie na tumblr’ze -> LINK <-! Podrzućcie taż swoje linki do waszych kont, bo szukam jakichś ciekawych do obserwacji!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply