INSPIRVTION '18 vol 5 – Michvl Kowvlsky
FVSHION INSPIRVTION

INSPIRVTION ’18 vol 5

Witam,

Dzisiejszy wpis z inspiracjami powinien pojawić się w poniedziałek, jednak za dużo ostatnio się dzieje. Za dużo poza internetem i spędzaniem czasu przy komputerze, a jeśli już siedzę przed ekranem, to po to aby pracować nad nowymi projektami, dla których dzisiejszy wpis ma ogromne znaczenie. Ja osobiście czerpię ogromną inspirację z tych zdjęć, które dzisiaj tutaj zobaczycie i styl jaki one reprezentują. Może nie widać tego tak bardzo na co dzień, ale zobaczycie sami już niedługo co dla Was szykuję!

Zdjęcia poniżej oczywiście pochodzą od osoby, którą obserwuję na instagramie od ładnych paru lat. Wydaje mi się, że już od 2014 roku, jednak to właśnie w bieżącym roku rozpostarła skrzydła i rozkręca biznes! Wbijajcie do @MXDVS i sprawdzajcie co znajdziecie na jego prywatnym koncie, ale i również w jego sklepie!

Styl military-techwear jest coraz bardziej popularny. Ja sam jestem jego ogromnym fanem, jednak jak widać na zdjęciach nie jest on dla wszystkich. jest to bardzo hermetyczne grono ludzi, którzy pasjonują się tym stylem. Oczywiście pewne jego elementy coraz częściej przeciekają do naszego codziennego streetwear’u. Najlepszym tego przykładem są tz. „tactical waist”, czyli nic innego niż dobrze nam znane nerki, jednak w stylu militarnym, dużo lepiej wykonane i dużo bardziej praktyczne.

Sami zobaczcie zdjęcia, które dla Was dzisiaj przygotowałem i oceńcie, czy widzicie się w tym stylu?

 

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply