fbpx
INSPIRVTION

INSPIRVTION ’16 vol. 7

Witam!

Inspiracje z kolejnego miesiąca zgarnięte z tumblr’a. Niestety, lato jest najgorszą porą dla streetwear’owca. Należe do tych ludzi, którzy preferują deszczowe i chłodniejsze dni, dlatego tęsknie powoli za jesienią aby móc wrzucić na siebie trochę cieplejsze ubrania i tworzyć z zawartości mojej szafy outfity siedzące w mojej głowie! Trzeba jeszcze trochę przecierpieć i na razie można tylko patrzeć na zdjęcia znalezione gdzieś w sieci, poszukując inspiracji! Poniżej możecie znaleźć oto wyżej wspomniane inspiracje z mojego tumblr’a. W głowie mam już kolejne notki, które na pewno pojawią się tutaj prędzej czy później oraz dużo pomysłów na zmiany tutaj ale także w mojej garderobie. Bądźcie czujni bo te zmiany będą pojawiać się niespodziewanie! 

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply