fbpx
INSPIRVTION

INSPIRVTION ’16 vol 12

Witam!

Miałem zrobić mały log off do Sylwestra. Jednak stwierdziłem, że napisze do was możliwe, że już ostatni raz w tym roku!  Siedząc 5 godzin w autobusie i jadąc do mojej dziewczyny, postanowiłem zrobić coś produktywnego. Wykorzystać jakoś ten czas, aby coś stworzyć. No i się udało, a efekty możecie ogarniać poniżej.
Ostatnia notka INSPIRVTION na ten rok. Kilka fot, kilka propozycji outfitów. Jedne ciekawsze, drugie mniej, jednak wszystkie dalej spójne. Możecie tym razem zobaczyć też bardziej ekspresyjne stylizacje. Myślę, że one też znajdą tutaj swoich miłośników! Tak, jak co miesiąc, przeglądając Tumblr’a, wybieram dla Was, moim zdaniem ciekawe outfity, z których można czerpać coś dla siebie! 
Ostatnio częściej do Was piszę tutaj, na insta ( LINK ), bądź na moim facebook’u ( LINK ). Chciałbym, aby taka moja efektywność utrzymała się jak najdłużej, ale każdy wie jak to jest. Okres świąteczny, to dla większości więcej wolnego czasu, dlatego nie chce nic Wam obiecywać. Jednak na 2017 rok mam już zaplanowane kilka rzeczy. Małe #newyearsresolution już zrobiłem. Ten tydzień to chyba najlepszy czas, aby podsumować to co udało Wam się zrobić i osiągnąć w 2016 roku i zacząć planować nowe cele na 2017, tak jak ja to zrobiłem. Nie chce zdradzać moich planów, ale uwierzcie mi, że będzie widać to co chce osiągnąć i na pewno napisze Wam o tym tutaj!
Przejdźmy do INSPIRVTION na ten miesiąc! Kilka zdjęć zaczerpniętych z mojego tumblr’a ( LINK ) poniżej:

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply