Inspiracje na Marzec 2019! – Michvl Kowvlsky INSPIRVTION
INSPIRVTION

Inspiracje na Marzec 2019!

Cześć wszystkim! Okazało się, że jeden jedyny post, który miał ukazać się na samym początku miesiąca umknął mojej uwadze! Jednak pomimo tego, że ukrył się gdzieś w zaplanowanych wpisach na marzec i tak chcę Wam go pokazać. Rozpoczynam już przygotowania do wiosennej i letniej aury 2019, zbierając przeróżne zdjęcia i inspiracje, czy to na tumblr czy to w zapisanych na Instagramie. Dlatego dzisiaj chciałbym pokazać Wam kilka z nich. Mam nadzieję, że przydadzą się Wam do stworzenia czegoś fajnego!

Słyszałem, że marzec miał być nieco cieplejszy, a tak przynajmniej się zapowiadało. Ja niestety jestem ogromnym zmarźluchem i nie potrafię wyjść z domu, nie ubierając kilku warstw ubrań. Dlatego jednym z moich małych marzeń jest ubierać się nieco w takim stylu jak te outfity na dzisiejszych zdjęciach. Mam tylko nadzieję, że w lato, jak będzie 25-30 stopni dam rade wyjść tak jak tutaj na zdjęciach w krótkich spodenkach! 😀

W moim odczuciu na przełomie luty/marzec bardzo dużo wydarzyło się w świecie mody. Z radością zaobserwowałem dużą zmianę na Instagramie. Na przykład mówię tutaj o stylu w jakim ubierają się ludzie. Mam nadzieję, że moje propozycje i inspiracje pomogą Wam w przygotowaniach na wiosnę/lato 2019!

Dajcie znać, czy chcielibyście zobaczyć tutaj inspiracje tematyczne? Czyli o inspiracje na różne festiwale, imprezy i tego typu posty? 😀
Piszcie tutaj w komentarzach lub w przez formularzu kontaktowy, w zakładce „Contact„. Postaram się przeczytać i odpisać na wszystkie Wasze wiadomości!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply