IKEA X OFF-White – Lifestyle – Michvl Kowvlsky
ikea x off-white
Lifestyle

IKEA X OFF-White

Już za chwilę, już za moment do Polski zawita kolekcja we współpracy Ikea z OFF-White. Dzisiaj od 19:00 u niektórych Instagramerów możecie zobaczyć wszystko przed premierowo. Mi się niestety nie udało tam być, ale bacznie śledzę jak to wygląda i jutro bacznie będę obserwował stronę Ikea.

ikea x off-white

Większość z Was myśli pewnie, że jeśli jest to współpraca Ikea z OFF-White to ceny muszą być kosmiczne. Tutaj się zdziwicie! Pierwsze rzeczy dostępne są już od 50 zł! Jest to zestaw narzędzi, który składać się będzie aż z 17 elementów.

ikea x off-white

Tak jak widzicie wyżej i w zdjęciu zapowiedzi posta, do dostania będą dywany, meble, obrazy, torby na zakupy, ale i również akcesoria takie właśnie jak narzędzie lub zegar i pościel.
O całości kolekcji przeczytać możecie również na oficjalnej stronie Ikea tutaj.

W poprzedniej współpracy najgorętszym tematem był dywan. Tym razem jest podobnie. Najciekawszym przedmiotem jest ten zielony dywan z długim włosiem z napisem “WET GRASS”. Ikea zawsze dostarcza nam prostych, skandynawskich mebli, które odnajdą się w każdym wnętrzu. Tak jest i w tym przypadku. Co prawda OFF-White za dużo nie wnosi do tych projektów, a całość wygląda jak typowa Ikea to ceny na rynku wtórnym będą znowu bić pod sufit.

Pamiętajcie, że możecie przeczytać również poprzedni wpis pod linkiem
> tutaj <

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply