Hi HIBEKO – Michvl Kowvlsky
Outfits

Hi HIBEKO

Witam! 

Po kolejnej przerwie, wracam z notką w której, pokaże wam nową stylizacje.
Pierwsza cieplejsza stylizacja, którą chce wam zaprezentować, ale też i nie ostatnia bo, mam już coś przygotowane, ale o tym w następnych notkach!
To na co chce zwrócić dzisiaj waszą uwagę, pochodzi z firmy HIBEKO ( link). Brandu, który pochodzi aż zza oceanu, bo mają swoją siedzibę w Los Angeles, USA. 
Nasi streetwear’owcy w Stanach nie zawodzą! Ich brand nie jest bardzo znany, na zachodnim rynku, jednak to co wychodzi spod ich skrzydeł jest warte uwagi! 

Dużo mówi i pokazuje się, flanelowych koszul z długimi, bądź krótkimi rękawami ale oni stworzyli bluzę. Do połowy rozsuwane hoodie sprawdza się jako bluza ale także jako lekka kurtka w cieplejsze dni! Całość tej bluzy wykańcza nadruk na plecach, który tworzy ją bardzo charakterystyczną i wyróżniającą na tle innych bluz. Jedni powiedzą, że nadruk jest za duży itd., ale ja uważam, że to ogromny atut tej bluzy! 
Zdejmując hoodie, HIBEKO serwuje nam także mega ciepłą i podążającą za trendami bluzę typu crewneck! Pewnie wiele z was zauważyło, że na fotach na insta lub gdzieś w sieci, krążą foty ubrań z mega długimi rękawami! Własnie to miałem na myśli, mówiąc, że i hoodie jak i crewneck podążają za dzisiejszymi trendami!
Oczywiście na taką pogodę nie może zabraknąć kurtki! Zawsze marzyłem o kurtce, bomberce z wysokim kołnierzem, podszywanej kożuszkiem w środku. Więc chodząc po, którejś z galerii handlowych znalazłem wymarzoną kurtkę w Zarze! Spełniło się moje małe marzenie, więc nie mogło obyć się bez notki z nią, prawie w roli głównej!
Nie często noszę okulary, ponieważ żadnej wady wzroku nie posiadam, jednak zawsze chciałem. Dzisiaj chciałbym pokazać wam jeden z moich ulubionych dodatków do większości outfitów! A są to okulary od Paczepacze ( link )! Zerówki, z bardzo klasycznym wyglądem, które pozwalają takim osobom jak ja, które chciałyby nosić okulary, wkomponować je do swojej stylizacji! 
Oczywiście już słowem podsumowującym, żaden outfit nie istnieje bez odpowiednich butów! Pamiętajcie o tym przy wyborze butów, że powinny one grać z większością waszych outfitów, bo kto kupował by buty tylko do jednej stylizacji? Pewnie zjadą się takie osoby, ale jak już wiecie, ja preferuje uniwersalizm moich zakupów.
Wiec na nogach mam kicksy pod magiczna nazwą Nike AirMax 2016 Print. Niestety z tego co wiem bardzo ciężko je znaleźć na polskim rynku. 
Za foty, odpowiedzialna, jak zwykle niezawodna Karolina Czerniejewska! ( link )
To tyle na dzisiaj, a co u mnie dowiecie się w następnej notce, ponieważ dzisiaj, chciałem skupić się tylko i wyłącznie na outficie. Powoli zaczynam ogarniać plan mojego dnia i znajdować więcej czasu chociażby na prowadzenie bloga, także myślę, że będę zaglądał tutaj częściej już niedługo!

Photos taken by: Karolina Czerniejewska

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply