HAZEL TOUR – Michvl Kowvlsky
Outfits

HAZEL TOUR

Witam!

Pierwsza, grudniowa notka. Za oknami powoli sypie śnieg i wreszcie można poczuć magię nadchodzących świąt. Tak i u mnie dzisiaj w notce stylizacja w zimowym klimacie. Powrót do

all black raz na jakiś czas się przyda.

Tak, jak tydzień temu, w dzisiejszym poście też wykorzystałem tę bardzo ciepłą kurtkę. Oto moja druga propozycja jak można wykorzystać podszywaną kożuchem, zimową kurtkę z wysokim kołnierzem z Zary.

Pod nią macie oversize’ową bluzę. Klasyczna, czarna bluza, bez żadnych nadruków. Jednak już niedługo coś na niej powstanie, bo mam w planach zacząć tworzyć coś swojego i co jakiś czas pokazywać wam to tutaj.
A pod bluzą, mały dodatek koloru. T-shirt od Hazel ( link ) z serii Twenty One Tour, z

czerwono-białym nadrukiem na plecach i czerwonym na klatce. No i oczywiście czapka na głowie z tekstem „It was all a dream”, oczywiście też od Hazel ( link ). Do ich sklepu wjechała niedawno zimowa kolekcja warta uwagi, także klikamy i sprawdzamy!

Na nogach możecie zauważyć, skarpetki od Ugly.pl ( link ) i buty Reebok Classic Leather ( link ). Wiele osób pytało mnie gdzie można dostać okulary, które mam na fotach, więc już pisze. Możecie znaleźć je na stronie Paczepacze.pl ( link ).

Za zdjęcia odpowiedzialna jest, jak zwykle, niezastąpiona Karolina Czerniejewska, która moim zdaniem robi mega robotę ostatnio ze zdjęciami, tutaj dla mnie na bloga! A już niedługo chcę was wprowadzić w nastrój świąt, więc myślę, że możecie się już domyślać, że mam zamiar przygotować dla was w tym roku świąteczne notki!
Mam nadzieje, że będą wam się podobać!
Stay tuned!


Photos taken by: Karolina Czerniejewska

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Podstawyniemieckiego
  6 grudnia, 2016 at 4:18 pm

  Buty kozaki 😀 Swoją drogą, nie myślałeś, żeby dodawać na stronę główną samą ikonę wpisu? Nie koniecznie cały wpis na raz? Trudno wrócić do starszych wpisów :/ Mówię tutaj o tym co ma zrobione dziewczyna od Czarka z Abstra tzn. Maffashion 😀 Co Ty na to?

 • Reply
  Michał Kowalski
  11 grudnia, 2016 at 6:04 pm

  Wielkie dzięki!
  Powiem Ci ze kiedyś o tym myślałem, ale niestety to nadal jest tylko w planach. W nowym roku będą stopniowo wprowadzane zmiany nie tylko w tym co będę pokazywał, ale także i wizualna strona całego bloga! Jest to w planach i mam nadzieje że jak najszybciej w nowym roku wejdzie to w życie!
  Pozdrawim
  Michvl

 • Leave a Reply