fbpx
Outfits

GREY WARSAW

Witam!

Po ponad dwutygodniowej przerwie, powracam ze zdwojoną siłą!
Czas znowu wpaść w wir pracy i opracowywania nowości, które będą pojawiały się tutaj systematycznie, z biegiem czasu. Mam nadzieje, że to, co mam dla was już przygotowane w zanadrzu, a będzie się dopiero pojawiało, przypadnie wam do gustu i będziecie jeszcze chętniej tutaj zaglądać.
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście, ponieważ pomimo tego, że nic tutaj się nie działo,  codziennie odwiedzaliście mojego bloga! Za co chciałbym wam bardzo podziękować!
Dosyć tego rozpisywania się, przejdźmy do konkretów, czyli do stylizacji!
Zdjęcia oczywiście uchwycone przez Karolinę Czerniejewską, a stylizacja stworzona z bluzy od @aprivateview, spodni znalezionych na letnich przecenach w zarze i butów vans.
Mam nadzieje że spodoba wam się to co mam dla was poniżej!

bluza – @aprivateview


spodnie – zara
buty – Vans

Photos taken by: Karolina Czerniejewska

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Anonimowy
    Sierpień 22, 2016 at 8:33 pm

    Mega!

  • Leave a Reply