Flyroam from Timberland – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Flyroam from Timberland

Witam! Tak jak mówiłem i obiecywałem, jest wpis dotyczący samych butów od @timberlandpolska, czyli Flyroam Go Knit Oxford oraz damskie w kolorze Chukka. Link do butów będziecie mogli znaleźć poniżej, jednak najpierw kilka słów ode mnie. Moje wrażenia po pierwszym spacerze i kilku skokach na zdjęciach 😉

Oczywiście nietrudno jest się też domyślić, kto robił te zdjęcia! Wpadajcie na instagrama Karoliny z jej pracami: @catchastreet!

“Każdego dnia poznajesz swoje granice. Codziennie przekonujesz się, że możesz je przekroczyć. Potrzebujesz butów, które Ci w tym pomogą. Niezbędnik każdego miejskiego nomady? Sneakersy. Postaw na jakość połączoną z designem” – taki opis butów znajdziemy, na stronie
e-timberland.pl i ja się zgadzam z nim w 100%!

Co do rozmiaru…

Ja ostatnio sugeruję się tylko rozmiarem wkładki. Gdyby nie to, miałbym o 1,5 rozmiaru za małe Yeezy 500 (o nich też niedługo przeczytacie 😉 ). Dlatego wybierając Flyroam’y szukałem wkładki 26,5 cm. Po pierwszym założeniu ich na nogi stwierdziłem, że jednak mogłem wziąć te o pół cm mniejsze. Niestety te są na mnie delikatnie za duże. Wrzucę Wam tutaj jedno zdjęcie, które idealnie pokazuje, że but mógłby być delikatnie mniejszy :/

Co do moich odczuć w stosunku do tych butów…

Gdy zobaczyłem je pierwszy raz na zdjęciu, szczerze przyznaję, nie byłem zachwycony. Nie wyglądały powalająco, jednak moje zdanie zmieniło się o 180 stopni, zaraz po otworzeniu pudełka! Wyciągając jednego buta z opakowania, od razu skradły moje serce! Timberland jako firma, mi i myślę, że większości z Was, kojarzy się z traperami i ciężkimi butami! A tu? Totalne przeciwieństwo! But, który mi się nie podobał, zmienił się w jeden z najwygodniejszych w mojej kolekcji!
Bardzo lekkie i przewiewne, miejskie buty, zmieniające mój pogląd na całą markę i firmę!
Podczas robienia zdjęć, spędziłem w nich cały dzień, gdzie pokonałem duże odległości pieszo i właśnie to przekonało mnie do nich jeszcze bardziej! Budowa butów, o której napisze poniżej, pozwala na pełne wykorzystanie ich walorów i wygody! Pomyślicie, że piszę o tym w ten sposób, bo to reklama! Wręcz przeciwnie! To buty, po których nie spodziewałem się tyle dobrego! Kto mi nie wierzy, powinien sam się przekonać i przynajmniej je przymierzyć!

Co do samej budowy buta…

Są one wyposażone w system AeroCore, który gwarantuje lekkość i zwrot energii oraz dynamikę przy każdym kroku. Posiadają one też bardzo wytrzymałą i przyczepną do każdej nawierzchni podeszwę, która wykonana jest w 34% z recyklingowanej gumy. Cholewkę wykonaną mają z żakardowej tkaniny, które dostarczają maksimum komfortu, przez co tak jak pisałem wcześniej, są niesamowicie wygodne. Są one też przewiewne, przez co po wielogodzinnym noszeniu, buty nie dają nam się we znaki.

 

 Mam dla Was kod “CALI3D8W24D8“, który daje Wam -20% na produkty, które podlegają promocjom, na stornie caliroots.com. Dajcie znać co udało Wam się kupić!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply