Flash Light – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

Flash Light

Witam!

Wracam po świątecznej przerwie, o dziwo niedużo cięższy niż się spodziewałem. Jednak z nową energią i siłą do pracy. Dlatego dzisiaj chcę Wam pokazać jedną z ostatnich stylizacji w tym roku. Mam jeszcze w planach kilka wpisów, ale zobaczymy jak czas pozwoli, ponieważ jak pewnie zauważyliście zniknąłem z social mediów. Staram się ten wolny czas wykorzystać dla samego siebie i dla najbliższych. Zregenerować się, aby ruszyć z pełną siłą od pierwszych dni Nowego Roku!

Postanowiłem odpuścić sobie bloga, instagrama czy snapa w święta. Nie dodaje nic, ponieważ nie chciałem zawracać sobie tym głowy. Powoli jednak trzeba wracać do poprzedniego trybu. Właśnie dlatego dzisiaj chce Wam pokazać stylizację, którą ja osobiście bardzo lubię.

To nieczęsty widok kiedy nosi się koszule „oversize” na bluzie. Ja osobiście uwielbiam takie połączenie i dlatego mam w swojej szafie kilka takich właśnie koszul. Kiedy jest Wam zimno, to zawsze jedna warstwa więcej kiedy wychodzimy z domu.

Na zdjęciach możecie zobaczyć też pozornie normalną czarną bluzę. Jednak nie! Przyjrzyjcie się dokładnie, a zobaczycie to co mnie urzekło w tej bluzie i dlaczego od razu chciałem Wam ją pokazać. Może nie wiecie, ale uwielbiam ciekawe połączenia bądź kroje ubrań. A ta bluza ma to w sobie. Po obu stronach bluzy możecie zauważyć bardzo ciekawe przeszycia, co nadaje niesamowitego smaczku. Na dodatek na kapturze, ma naszyty kawałek skórki z logo i nazwą firmy z której pochodzi. A tą firmą jest Reinkreacja. To marka odzieżowa stworzona przez Kasię Chojnacką i Marię Marcinkowską, która odwołuje się do zachwycającej klasyki oraz minimalistycznych form.

W swoich kolekcjach konsekwentnie wykorzystują kolor czarny i to je charakteryzuje. Marka od samego początku stworzyła swój unikatowy i wyróżniający się styl, łącząc wygodę ze sportową elegancją. Kolekcje skierowane są do kobiet i mężczyzn żyjących szybko i intensywnie, którzy kochają czerń, a jak wiecie ja uwielbiam ten kolor. Dlatego od kiedy zobaczyłem firmę Reinkreacje, czułem że to będzie coś dla mnie!

Na zdjęciach zobaczyć też możecie, po raz kolejny, buty adidas F/1.3, które już niedługo również się tu pojawią!
No i za tak dobre ujęcia odpowiada, nie kto inny niż Karolina Czerniejewska -> LINK <-

Co do reszty z tej stylizacji:

Płaszcz – Bershka

Koszula – H&M

Bluza – Reinkreacja

Spodnie – Elade

Buty – Adidas F/1.3

 

Enjoy 🙂

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply
  Johnd921
  18 lutego, 2018 at 11:36 am

  I would definitely not recommend these as ways to break the ice however. gbkcakkegddd

  • Reply
   Michvl Kowvlsky
   19 lutego, 2018 at 3:56 pm

   What do you mean? You writing about shoes or whole outfit?

   Best regards
   Michvl

 • Reply
  Lynda Jucean
  26 maja, 2018 at 2:16 am

  I really can’t believe how great this site is. Keep up the good work. I’m going to tell all my friends about this place.

 • Reply
  Shawnda Kaiktsian
  27 maja, 2018 at 7:14 am

  This site looks better and better every time I visit it. What have you done with this place to make it so amazing?!

 • Leave a Reply