FIRST GIFTS 2k18! – Michvl Kowvlsky
Lifestyle

FIRST GIFTS 2k18!

Witam!

Już prawie za 1,5 tygodnia mamy pierwszego małego Mikołaja, więc postanowiłem napisać post związany prezentami! Wiem też, że większość moich czytelników to faceci i może, któryś z Was nie ma pomysłu, co chciałby dostać od swojej dziewczyny bądź bliskiej osoby jako prezent. A może posłużycie się tą listą i podeślecie ją komuś, kto planuje dla Was niespodziankę na święta!

Na moim Instagramie i grupach na Facebooku zrobiłem mały research i oto jest wersja Mikołajkowa (a już niedługo wersja Gwiazdkowa). Wasze odpowiedzi o wymarzonych prezentach trochę mnie zaskoczyły i postanowiłem edytować moje pierwotne pomysły! Było bardzo dużo propozycji od Was, dlatego resztę postanowiłem dodać w poście z prezentami Świątecznymi 🙂

Każdy z nas inaczej podchodzi do świąt i całego obdarowywania się. Przeczytajcie, a może coś wybierzcie dla siebie! 😉 Wszystko postarałem się podlinkować, więc jeśli coś Was zainteresuje, wystarczy kliknąć na zdjęcie 🙂

Pierwsza na mojej liście jest: BIŻUTERIA

Wszystko co możecie skojarzyć z tym tematem. Pierścienie, sygnety, naszyjniki, bransoletki, kolczyki i wszystko, co sobie możecie do tej kategorii przypisać. Niżej pokażę Wam kilka moich wyborów, od tańszych do tych trochę droższych. Bardzo możliwe, że powinny wpisywać się już na Gwiazdkę, jednak moim zdaniem na Mikołajki też można podarować sobie prezenty z tej kategorii 😉

 

 

 

 

 

 

 

Drugą rzeczą w moim dzisiejszym przeglądzie są: ZESTAWY DO BUTÓW & AKCESORIA.

W zeszłym roku podrzucałem tutaj również ten temat. Każdy z nas wie, że jeśli chodzi o buty, to ochrony dla nich nigdy za wiele! Ja sam jestem często zawiedziony, że mam brudne buty a środków do czyszczenia brak! Jednak podrzuciliście mi jeszcze dodatkowe pomysły związane z kicksami!
Oczywiście Creep Protect to nie jedyna firma sprzedająca ochronę dla naszych butów!
Możecie taką ochronę kupić również od TARRGO i Kicks Doctor  😉

Jeśli środków do czyszczenia masz w bród, to czemu nie pomyśleć o nowych sznurówkach lub takich, jakich na mieście nie spotkasz! W sieci można znaleźć wszystko, więc trochę poszukałem i podrzucam Wam link pod spodem ze sklepem ze sznurówkami!

Poza sznurówkami, kilka osób pisało o plakatach z motywem butów lub personalizowane puzzle! Moim zdaniem ta druga opcja to totalny odlot! Nigdy o czymś takim nie słyszałem, ale brzmi bardzo, bardzo dobrze!

Jeśli jesteśmy już przy opcji buciarskiej, to idealnym dopełnieniem takiego zestawu mogą być skarpety. Ale nie byle jakie skarpety! Wiele sklepów oferuje szeroką ofertę z kolorowymi skietami. Podpowiedz swojemu Mikołajowi, jaki kolor interesował by Cię najbardziej! Dobierz go odpowiednio do swoich kicksów i nie martw się, że kolejne Mikołajki czy święta, będziesz musiał odpakowywać ten sam czarno-biały zestaw na stopy!

Poniżej macie tylko przykład. Na tej stronie, możecie znaleźć dużo więcej fajnych i ciekawych wzorów! 

Opcja nr 3: KSIĄŻKI

Ile ludzi, tyle zainteresowań, a jeszcze więcej książek o tym! Jednak kto, jak kto, ale nasz Mikołaj zna nas najlepiej bądź możemy mu troszkę pomóc! Chciałem zawrzeć ten punkt wyżej, jednak stwierdziłem, że nie samymi książkami o butach człowiek żyje. Oczywiście to bardzo ważny aspekt i taką też dzisiaj chcę Wam zaproponować, jednak jest bardzo dużo innych, pożytecznych wydań. Czy to publikacje sportowe, motoryzacyjne czy też fantastyka. Ja sam jestem fanem opcji pamiętnikowej, w której autor opisuje sam swoje przeżycia bądź tak jak w przypadku ostatniej książki którą czytam, opisuje powstanie własnej firmy i perypetie z nią związane. Jak w kreatywny sposób poradzić sobie z problemami wewnętrznymi.

Jednak ostatnio mocniej zacząłem interesować się modą. Nie tyle modą teraźniejszą, a tym, co działo się na wybiegach 10, 15 i 20 lat temu. Stąd moim zdaniem, warta uwagi jest również książka od Stone Island, w której znaleźć można 30 lat projektów firmy. Co prawda książka została wydana w 2012 roku i w dniu dzisiejszym jest niczym święty i niestety bardzo drogi Graal, jednak myślę, że za jakiś czas sam w nią zainwestuję!

 

 

 

 

 

 

 

 

4 punkt: AKCESORIA różnego rodzaju.

To też kwestia budżetu, ale sporo osób pisało o różnego rodzaju saszetkach i kosmetyczkach.
Sporym zainteresowanie cieszą się te od Supreme w kolaboracji z The North Face. Moim zdaniem są one bardzo przereklamowane i nie ma w nich nic nadzwyczajnego. Poszukałem, poszperałem i oto te, które przykuły moją uwagę.

 

 

 

 

 

 

 

 

Punkt 5 i myślę, że jeden z najważniejszych: COŚ OSOBISTEGO.

Ten punkt powinien rozpoczynać cały wpis. Pamiętajcie, że najlepsze prezenty są prosto z serca i nie zawsze muszą być materialne! Spędźcie razem czas. Upieczcie razem ciastka lub po prostu wypijcie razem kubek ciepłego kakao bądź kawy i obejrzyjcie wspólnie coś świątecznego. Myślę, że przez te wszystkie lata pogoni za kupowaniem i sprawianiem sobie materialnych prezentów, wiele osób zapomniało o najważniejszym: atmosfera świąt jest ważniejsza niż same prezenty. Czas oczekiwania na Wigilię jest, moim zdaniem, najpiękniejszym okresem w całym roku! Więc nie siedźcie w domu! Idźcie na spacer bądź na łyżwy i cieszcie się tym co macie niematerialnego i zatrzymajcie na chwilę tą pogoń za konsumpcją!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply