"fila outfit" - czyli pierwsza letnia stylówka! – Outfits – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

“fila outfit” – czyli pierwsza letnia stylówka!

Dzisiaj na bloga wjeżdża kolejny wpis ze stylówką. Jednak dosyć nietypową, ponieważ wszystkie zdjęcia udało się wykonać telefonem! W związku z tym dajcie znać co myślicie o całym fila outfit i o efekcie końcowym całego wpisu!

Gdy ostatnio na blogu pojawiły się stylówki to na zewnątrz nie było jeszcze tak ciepło. W związku z takimi upałami, postanowiłem pokazać Wam dzisiaj nieco luźniejszą, bardziej lenią odsłonę z serii outfit! Oczywiście, część z Was powie, że bluza to nie letni outfit. Oczywiście, pamiętajcie o tym, że w każdej chwili można ją z siebie ściągnąć. Dobrać pasujący t-shit, który jeszcze bardziej podkreśli waszą letnią stylówkę!

Fila outfit

Jak widzicie i możecie przeczytać w tytule, prawie cały dzisiejszy outfit jest od marki Fila. Dużo osób z Was, pytało przez mojego Instagrama, jaki to model butów. Już spieszę Wam z odpowiedzią, są to Fila V94M Low!

Moja osobista opinia na temat tych butów, bluzy czy całej marki fila jest bardzo pozytywna. Od zawsze pamiętam jak mój tata latał w rzeczach od tej marki. Z pewnością to stąd, jakoś cieszę się w sobie na myśl, że mam szansę współpracować z taką marką dzięki @Exxo_agency! W związku z tym mieliście szansę już wcześniej zobaczyć efekty, kiedy również otrzymałem od nich kicksy od Fila. < tutaj >

Fila outfit

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply