EXPLORING. – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

EXPLORING.

Witam!

Dzisiaj na blogu efekty pracy z zeszłego tygodnia, gdzie razem z Karoliną, powróciliśmy do naszego toku pracy! Ostatnio zrobiliśmy bardzo dużo zdjęć, które będę systematycznie tutaj dodawał!
Efekt tej części zdjęć, które już mam, jest mega i jestem bardzo zadowolony z faktu, ile będzie się tutaj niedługo działo!

Dzisiaj na warsztat idzie total look od firmy Elade, połączony z butami od Nike, o których już niedługo powstanie oddzielny post! Wyjaśnię w nim, jak udało mi się je zdobyć za prawie połowę ich normalnej ceny!
Jednak nie o tym dzisiaj, więc wróćmy do stylizacji.

Klasyczna góra w moim wykonaniu, czyli bomber jacket i hoodie, połączone z białym t-shirtem pod spodem.

A niżej kilka słów o każdym z tych wyżej wymienionych rzeczach:

Bomber w kolorach navy blue oraz czarnego wykończenia. Mega jakość, jak i krój kurtki, który osobiście uwielbiam! Mam kilka takich kurtek w swojej kolekcji, jednak ta robi swoja robotę, bo poprzez właśnie jakość, jak już wymieniony krój, kurtka automatycznie wskakuje na sam top moich ulubionych i najczęściej noszonych kurtek. Ja mam na sobie rozmiar M, który nie jest oversize, co sprawia że jeszcze lepiej nosi się tą bomberkę!

 

Przechodząc dalej, hoodie i czapka to kolejny musthave od Elade. Szara bluza, jak widać na zdjęciach nad kieszenią, ma widoczny napis z nazwą firmy. Tak samo w przypadku czapki, na niej widoczny jest napis w pomarańczowym kolorze, który ostatnio jest bardzo popularny i modny.

Kończąc temat outfitu, przejdźmy do joggerów. Spodnie, mocno mnie zaskoczyły. To moja pierwsza para takiego modelu spodni, dlatego nie byłem do nich przekonany, aż do momentu założenia ich na siebie. Od tamtej pory jestem fanem tych joggerów od Elade. Tak, jak wyżej wymieniona jakość bluzy czy kurtki, tak samo jakość spodni, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Wszystkie detale oraz wykończenie, na bardzo wysokim poziomie!

Poniżej, znajdziecie linki do wszystkich rzeczy, które mam na sobie na tych zdjęciach:
Bomber jacket – LINK
 
Bluza – LINK
 
Czapka – LINK
 
Spodnie – LINK
 
Buty – Nike Air Presto Flyknit

 

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky

 
 
Snapchat:
SCAN THIS PIC TO ADD ME
 
 
 
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂
 
Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.
 

Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply