fbpx
TRAVEL

Dnietropietrowsk, Ukrain 2016

Witam!

Dzisiaj miała pojawić się świąteczna notka, jednak stwierdziłem, że napiszę do was o moim przedostatnim turnieju w tym roku, a notkę świąteczną dodam już niedługo (podpowiedź: tuż przed wigilią!)
Tak jak, w tytule postu, na turniej polecieliśmy na Ukrainę, do Dnietropietrowska. Podobnie, jak w ubiegłym roku, tańczyliśmy tam aż 3 dni. Sobota, niedziela i poniedziałek. Trzy ciężkie dni, jednak daliśmy rade! 
 Wylot w tamtą stronę mieliśmy bardzo wcześnie rano, bo o 5:50. Po kilkugodzinnej podróży, na miejsce dotarliśmy około 11:00. Turniej rozpoczęliśmy tańczyć po zaledwie 3 godzinach w hotelu.
Od 2:30 na nogach nie łatwo było zatańczyć pierwszy dzień turnieju, jednak walcząc i nie poddając się udało nam się wywalczyć 6 miejsce w kategorii WDSF International Open Standard. Wykończeni po podróży, szybko do hotelu i do spania, bo następnego dnia kolejne zmagania turniejowe.
Drugiego dnia tańczyliśmy w kategorii WDSF World Open Latin, gdzie udało nam się dojść do top 27. Nieco więcej czasu po tej kategorii pozwoliło zregenerować siły na ostatni dzień turnieju.
Ostatni, trzeci dzień był najgorszym dniem, jednak świadomość, że to był już ostatni dzień pomogła go przetrwać. Kategoria Open 10 dances, wymagała od nas jeszcze większego wysiłku jak i zaangażowania, niż w dniach poprzednich. Mieliśmy w tej kategorii największe szanse, żeby powalczyć o jak najlepsze miejsce i wykorzystaliśmy tę okazję. Udało nam się wytańczyć 4 miejsce, jednocześnie wygrywając z parami, z którymi mieliśmy styczność na poprzednich turniejach lub mistrzostwach świata, gdzie wtedy te pary, zajmowały lepsze miejsca od nas.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego występu, pomimo tego że przygotowywaliśmy się do niego niespełna 6 dni, przez kontuzje i choroby. Widzieliście pewnie, że cały tydzień spędziłem siedząc w domu na antybiotyku, więc wiecie o czym pisze.
Poza tym, że możecie śledzić na moim snapie, co dzieje się u mnie na co dzień, jak i na turniejach od tej pory możecie również być na bieżąco na facebook’u. Na moim fanpag’u ( LINK ), lub na fanpag’u tanecznym do którego link wstawie TUTAJ.
Następny turniej który tańczyliśmy odbył się w miniony weekend. Były to Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, gdzie w standardzie zdobyliśmy Mistrzostwo, a w łacinie zajęliśmy 2 miejsce, zdobywając Vice-Mistrzostwo. Zapraszam was na obydwa moje fanpage, gdzie możecie być na bieżąco z całym moim trybem życia! Tanecznym jak i tym blogowym, codziennym. A już niedługo świąteczna notka! Do zobaczenia jeszcze w tym tygodniu!

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply