Michvl Kowvlsky Czas na ryby! – FVSHION – Michvl Kowvlsky
czas na ryby
FVSHION Outfits

Czas na ryby!

Szału przedświątecznego nie widać końca, a ja staram się nadrabiać zaległości związane z blogiem! Mam te zdjęcia i materiał przygotowany dla Was od jakichś dwóch miesięcy… Oczywiście jak zwykle pewnie znalazł bym wymówkę dlaczego nie miałem czasu tego wrzucić, ale po co Was tym zamęczać. Dzisiaj przyszedł czas żeby dodać coś nowego! Czyli czas na ryby!

Trochę prześmiewczo, trochę na serio… Ten rok, a raczej okres lato/jesień podbił styl na rybaka. Wielofunkcyjne kamizelki zdominowały rynek i każda większa firma z ubraniami wypuściła swój model. Ja chcę pokazać Wam jedną z tych, które przykuły moją uwagę na dłużej. Jest to kamizelka od firmy Big Star Jeans.

Firma ta połączyła dwa panujące trendy ostatnich miesięcy w mega combo. Beż + rybacka kamizelka, a na dodatek ocieplana od środka, czyż nie brzmi to cudownie? Oj tak, jest czym się zachwycać. Można z nią stworzyć mega lifestylowe jak i fashion stylizacje. Będą się one rzucać w oczy i zadziwiać na ulicy, ale tylko w ten pozytywny sposób. Kamizelkę możecie znaleźć pod tym linkiem.

czas na ryby

Dodatkowo z tą kamizelką i symbolem widniejącym na jej plecach wiąże się historia. Jest to cofnięcie się w czasie aż do lat 2000. Ten bezrękawnik powstał jako wierna kopia tego co zostało zaprojektowane właśnie w latach 2000 z okazji 40 urodzin marki Big Star Jeans. Wszystko wskazuje nam na to, że historia nie tylko społeczna, ekonomiczna, ale także fashion lubi zataczać koło! “40th anniversary” to cała kolekcja stworzona z archiwalnych szkiców, którą na sklepowych pólkach znaleźć możecie właśnie pod takim symbolem lub tutaj: big star 40th anniversary.

czas na ryby

Dodatkowo na nogach możecie zobaczyć jeansowe spodnie, również z kolekcji “40th Anniversary” i buty, o których pisałem Wam w poprzednim poście. Tutaj możecie go przeczytać na blogu: “Season 7“.

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply