fbpx
Outfits

CRACOW

Witam!

Dzisiejsza notka niestety nie planowo w poniedziałek ze względów technicznych, ale już wszystko wraca do normy i działam dalej, systematycznie i według rozkładu zaplanowanych notek!
Tak więc, w tym tygodniu ruszamy z pierwszą z dwóch notek, z moich małych wakacji w Krakowie.
Udało mi się oderwać od codziennych obowiązków chociaż na 3 dni, aby trochę zwolnić tempo życia codziennego i odpocząć psychicznie i fizycznie jednocześnie znajdując czas na zdjęcia! 
Co to byłby za wyjazd bez dogadania się z fotografem z jakiegoś miasta do którego podróżuje i bez cyknięcia kilku fot! Tak więc powstała ta notka wraz z Anią Kawalec, moim fotografem na tym wyjeździe! Bardzo dziękuje Ani, za poświęcony czas i mam nadzieje że tak jak mi, wam również będzie podobało się to co stworzyliśmy! 
Na zdjęciach możecie zobaczyć bluzę od niedawno powstałej firmy z Łodzi, Peerles.com.pl. Myślałem że to po prostu kolejna firma, która powstała z myślą zarabiania kasy najniższym kosztem pracy, jednak otwierając paczkę od nich, moja opinia na ich temat zmieniła się o 180 stopni. Wszystko dopięte na ostatni guzik! Mega pozytywne zaskoczenie wykończeniami, detalami i co najważniejsze jakością ich ubrań. Z ręką na sercu mówię, jeśli lubisz dobrze wykonany t-shirt/bluzę; lubisz wysokiej jakości produkty nie szukaj w sklepach za granicą tylko sięgaj po Polskie produkty takie jak ze sklepu Peerles.pl! Jestem bardzo zadowolony że zdecydowałem się z nimi współpracować! Na pewno  jeszcze nie raz tutaj o nich usłyszycie!
Na zdjęciach będziecie też mogli zauważyć case’a, który jest od firmy CASELOVERS, która dopiero rozkłada swoje skrzydła i przygotowuje się do lotu! Także, już niedługo wyglądajcie jej produktów!
Chciałbym również poinformować was o zmianie godziny dodawania notek na blogu! Będę wrzucał je od przyszłego tygodnia, nie o 21:00 jak to było do tej pory, a o 20:00! Tak tak, godzinę wcześniej!
Do zobaczenia w przyszły poniedziałek!

Photos taken by: Ania Kawalec

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂


You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Gabriela Czyż
    Maj 24, 2016 at 8:59 pm

    Mega bluza, ostatnio rownież zauważyłam ta firmę na insta i odrazu wiedziałam ze szykuje sie coś super 🙂
    Zapraszam do mnie http://www.helloxgabax.blogspot.com

  • Leave a Reply