COME BACK – Michvl Kowvlsky
Outfits

COME BACK

Witam!

Po dosyć długiej przerwie powracam, mam nadzieje że już na stałe i nie będzie już więcej problemów z tym abym pojawiał się regularnie co poniedziałek! Po mimo tego że dzisiaj jest ostatni poniedziałek miesiąca i powinny dzisiaj pojawić się inspiracje z danego miesiąca, postanowiłem jednak podzielić się z wami nieco czymś innym! Na moim kilku dniowym wyjeździe do trójmiasta znalazłem również czas na zrobienie kilku zdjęć! Poniżej możecie obejrzeć efekty pracy!
Stylizacja prosta i nie wymagająca dużo czasu na ogarnięcie jej. Czapka, kurtka i krótkie spodenki od firmy Urbanflavours. Bawełniana koszulka od H&M oraz jako dodatek biały zegarek od JellyWatch.

Hello!  


After quite a long break I’m back here and I hope it’s come back for a really long time and there will be no more problems with my appearing here regularly every Monday! In spite of the fact that today is the last Monday of the month and I should show you inspiration from that month, but I decided to show you a little bit something different! On my several-day trip to the Tri-City also I found time to take some pictures! Below you can see the effects of this work!
Simple styling and it doesn’t require a lot of time to create this. Hat, jacket and shorts from the Urbanflavours company. Cotton t-shirt from H&M and as an additive white watch from JellyWatch.

Photos taken by Emotion Image

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂


You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Joanna Inna
  5 września, 2015 at 8:48 am

  Świetna sesja !! Bardzo dobre zdjęcia, ciekawie wyglądasz. Minimalizm kolorystyczny bardzo przypadł mi do gustu 🙂 Brawo !!!

  Miłego weekendu !
  pozdrawiam
  Joanna

 • Reply
  Michał Kowalski
  7 września, 2015 at 10:57 am

  Dziękuje bardzo za miłe słowa!

  Pozdrawiam
  Michvl

 • Leave a Reply