fbpx
Ciename Routine Lifestyle

Cinema Routine: “Thor: Ragnarok”

Witam!

Miał być “Botoks” jest “Thor”.
Chciałem napisać o filmie Patryka Vegi. W głowie miałem nawet przygotowany tekst. Jednak następnego dnia po obejrzeniu tego filmu i po przeczytaniu innych recenzji, moje emocje na temat tego widowiska jakoś opadły. Z coraz większą niechęcią podchodziłem do laptopa, aby napisać kilka słów o “Botoksie”, aż do tego momentu, kiedy do kin trafił nowy film Marvela. A że lubię filmy tej kategorii bardziej niż to, co zaprezentował Vega, skłoniło mnie do napisania recenzji “Thor’a” niemalże natychmiast po wyjściu z kina. W międzyczasie byłem również na drugiej części “Kingsman’a”, po której miałem kilka swoich refleksji. Wolałem jednak zachować je dla siebie i tak oto, tym sposobem piszę dla Was dzisiaj o nowym filmie Marvela.

Moja ocena, w skali 1-10, bez ocen połówkowych to bardzo mocne: 8/10.

Już tłumaczę dlaczego tak.
Film posiada w sobie wszystko, do czego przyzwyczaiła nas wytwórnia Marvel.
Humor – jest. Zwroty akcji – są. Efekty specjalne – są. Superbohaterowie walczący ze złem – są.

Wszystko jest czego potrzebujemy do szczęścia. Mamy to, do czego jesteśmy już przyzwyczajeni i to czego możemy się spodziewać. Część z Was powie, że to atut filmów Marvel’a. Jednak, czyż nie powinno być tak, że widzowie powinni dostawać od każdego filmu coś więcej?
Wielu fanów właśnie tylko po to idzie do kina, aby obejrzeć to, co już znają. Ja też poszedłem właśnie dlatego. 
Historia niedużo różniąca się od pozostałych jakie już znamy o Thorze. Walczy ze złem, lecz tym razem na swojej rodzinnej planecie, a nie na ziemi – co zmienia wygląd całego filmu. Jednak to bohaterowie i ich charaktery, tak bardzo zbliżone do tych ludzkich, to dla nich ludzie idą do kin na ekranizacje kultowych komiksów. Nawet jeśli fabuła nie powala i jest bardzo oczywista.

Dodatkowo zwroty akcji bądź nowe postacie, które pojawiają się, aby mu pomóc, dużo nadrabiają i ubarwiają całą historię.
Podsumowując, bardzo polecam iść na ten film. Jeśli jesteście bądź nie jesteście miłośnikami  samego Marvel’a. Można się pośmiać oraz zobaczyć kilka ciekawych efektów specjalnych. Zwracam uwagę też na sam soundtrack filmu! Mi bardzo przypadł do gustu. A jeśli jesteście prawdziwymi fanami Marvel’a, dostrzeżecie także kilka odniesień do poprzednich i nadchodzących ekranizacji. Bądźcie cierpliwi i nie wychodźcie z kina od razu po zapaleniu się świateł 😉

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.

Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply