CHVMPION – Michvl Kowvlsky
Outfits

CHVMPION

Witam!

Pierwsza notka po powrocie z wakacji! Przez małe problemy techniczne, notka dzisiaj wygląda tak, a nie inaczej. Niestety nie ode mnie to dzisiaj zależy jaki jest układ zdjęć.
 Na niektórych zdjęciach tutaj, jak i również na instagramie, możecie zauważyć trochę inną fryzurę niż na co dzień. Wakacje są po to żeby czerpać z życia więc, czasami można trochę poszaleć, więc ja tak zrobiłem z włosami! Niestety nie utrzymały się za długo. Podczas moich podróży po Wenecji, udało mi się zdobyć długo wyczekiwaną bluzę Champion oraz czapkę baseball’ówkę z Tommiego Hilfiger’a na tamtejszym outlecie! Od razu po powrocie postanowiłem stworzyć dla was z tego stylizację, a efekty kolejnej współpracy z Karoliną Czerniejewską, możecie oglądać poniżej!

buty – Vans
spodenki – Bershka
bluza – Champion
czapka – Tommi Hilfiger
plecak – Ostre Store

                                   

  

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply
  Anonimowy
  12 lipca, 2016 at 2:17 pm

  chujowe

 • Reply
  Anonimowy
  12 lipca, 2016 at 2:19 pm

  hhahahahahha

 • Reply
  Michał Kowalski
  12 lipca, 2016 at 3:15 pm

  Dziekuję za dojrzałą i konstruktywną krytykę.
  Pozdrawiam
  Michvl

 • Leave a Reply