Can You fly? – Michvl Kowvlsky
FVSHION Lifestyle

Can You fly?

Witam! Dzisiaj w sumie tak na luźno i na szybko. Krótki wpis, w którym chcę się w sumie pochwalić kilkoma zdjęciami 😀

Zulu Kuki ogłosił konkurs, więc postanowiłem wziąć w nim udział. A jak wiecie, kiedy Zulu ogłasza konkurs, to nie jest to banalne zadanie w share’owanie zdjęć na swoim Instagramie; trzeba zrobić coś kreatywnego.

Zulu robił wystawę, a jej tematem przewodnim był „RUCH„. Niestety, tym razem się nie udało, ale nie zawsze chodzi o wygraną! Ja miałem mega fun robiąc te zdjęcia, a następnego dnia okropne zakwasy. Ale nie tylko ja świetnie się bawiłem „latając” i skacząc po ławkach jak głupi, bo Karolina, którą kojarzyć również możecie jako @catchastreet, też świetnie bawiła się za aparatem, a raczej wylegiwała się na ziemi, starając się złapać jak najlepsze ujęcie.

Mi osobiście bardzo podobają się efekty pierwszej takiej mojej sesji z Karoliną. Ja nauczyłem się, że nie tak łatwo wyjść dobrze na takim zdjęciu, a Karolina, że trzeba się sporo na gimnastykować, aby cokolwiek „latającego” złapać 😀

Dajcie znać, jak podobają Wam się takie zdjęcia i czy chcielibyście więcej!

 

Post napisany i zaplanowany był jakiś czas temu i wspominałem w nim, że Zulu organizuje wystawy zdjęć. Nie zdawałem sobie nawet sprawy, że tak idealnie zgra się z zapowiedzeniem kolejnej. Tym razem, z tego co można przeczytać w poście u Zulu Kuki, tematem jest „ODMIENNOŚĆ/ORYGINALNOŚĆ”. Więcej o samym projekcie i systemie wyboru zdjęć przeczytacie tutaj.

 

Łapcie kod „U4VR6C „, który daje Wam -20% na produkty, które podlegają promocjom, na stornie caliroots.com. Kod ważny jest do 20.05 2018!
Dajcie znać co udało Wam się upolować!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply