But gra w 2020? Co nas czeka? – Michvl Kowvlsky
SNEVKER CENTURY

But gra w 2020?

Cześć!
Witam Was po raz drugi w tym roku! Szczerze, to trochę czasu musiało minąć w tym 2020, abym przekonał się do pisania. Chciałem zrobić to dużo wcześniej, ale brakowało mi pomysłów…Motywacja na ten rok jest sporo, jednak pustka w głowie nie pozwala na jej spożytkowanie. Dzisiaj nastał ten dzień, kiedy postanowiłem przełamać blokadę mojego mózgu! Zmotywowało mnie do tego kilka doniesień o bardzo ciekawych premierach kicksów w tym roku. But gra w 2020 nabierze jeszcze większej mocy!

Brandy buciarckie prześcigają się, kto zamknie rok z największym wzrostem sprzedaży w danym roku. Dzięki temu wyścigowi szczurów, my buciarze dostajemy bardzo ciekawe połączenia i współprace. But gra w 2020 będzie stała pod wielkim znakiem “High Fashion X Sneakers”. Po ostatnim Paris Fashion Week widzieliśmy dużo, a można spodziewać się jeszcze więcej. Poniżej kilka zdjęć zapowiedzi na dany rok:

1.Nike x Dior

Tak prezentuje się cała kolekcja, którą zobaczymy w tym roku. Niestety jak to na High Fashion przystało, ceny również są wysokie, ponieważ za model Air Jordan 1 High podobno przyjdzie nam zapłacić 2 000 $…. Jest to bardzo wysoka cena.

2. Travis X Nike

Na tą chwile zapowiedziane są tylko dwa modele butów, które możecie zobaczyć wyżej na zdjęciach. Są to odpowiednio od góry, Nike SB Dunk Low “Bandana”, a poniżej Nike Air Max 270 React.

3. Sacai x Nike

O tej współpracy głośno było już w 2019. Jednak tak jak mówiłem but gra nie zwalnia tempa i w 2020 pojawią się kolejne projekty od tej pary:

Dajcie znać na który projekt najbardziej czekacie! No i oczywiście jeśli, któryś nie znalazł się na pierwszej liście “But gra 2020” to podrzucajcie najciekawsze pomysły na kolejne wydania!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply