BACK ON TRACK. – Michvl Kowvlsky
Outfits

BACK ON TRACK.

Witam! 

Tak jak pisałem w kilku poprzednich notkach, wracam tutaj z postami o stylizacjach.
Kiedyś wspomniałem też, że chce pokazać coś niekonwencjonalnego. Moim zdaniem w Polsce jeszcze nie każdy byłby na tyle odważny, aby tak się ubrać. Zdaję sobie również sprawę z tego, że wielu osobom nie spodoba się to, co pokaże poniżej na zdjęciach, ale stwierdziłem że idąc za tym czym się inspiruje, płynące z tumblr’a oraz z instagramów takich jak “outfitsociaty” czy “outfitplace” zawsze chciałem się tak ubierać oraz być na tyle odważnym, żeby wyjść tak na ulice w Polsce. Postanowiłem też zrobić mały research tuż przed zdjęciami,  idąc ulicą, obserwowałem przechodniów wokoło siebie. Uwagę zwracali na mnie tylko starsi ludzie. Młodsza część polskiego społeczeństwa tak jakby poprzez dostęp do instagrama czy tumblr’a, coraz bardziej przyzwyczaja się do mody płynącej z innych państw, gdzie streetwear szerzy się bardzo prężnie! Patrzą na takie stylizacje bardziej pod kątem inspiracji, jednak jak to w Polsce bywa, są i osoby, którym się to nie podoba lub po prostu tego jeszcze nie rozumieją. Myślę, że już niedługo w Polsce streetwear też zacznie odgrywać znaczącą role w modzie. Powoli już się tak dzieje, lecz niestety to jeszcze nie do końca jest to taki streetwear, jaki chciałbym widzieć – o tym napiszę jeszcze w następnych postach! 
Przejdźmy teraz do outfitu. Niekoniecznie klasyczny fit, jednak bardzo basic’owy. Od pewnego czasu dużo bardziej wole. “czyste” ubrania. Bez żadnych nadruków, czy naszywek. Ubrania które reprezentują się swoim krojem lub jakimiś delikatnymi wstawkami, a nie krzykliwymi napisami, bądź dużą ilością kolorów lub napisów. Tak więc, stawiając na prostotę, tak właśnie powstał ten look. 

Zacznijmy opisywanie outfitu od butów, czyli od urodzinowego prezentu od mojej dziewczyny. Dużo myślałem nad ich wyborem, bo jeśli jesteście tutaj ze mną trochę dłużej, to zauważycie, że do tej pory pojawiały się tutaj przeważnie tylko buty od Nike. Tak więc wybierając na Chmielnej 20 te Adidas Ultra Boost Uncaged ( link ), poczułem się trochę jakbym zdradzał Nike, ale bardzo się cieszę ze swojego wyboru ponieważ buty są bardzo, ale to bardzo wygodne i leciutkie.

Idąc wyżej, widzimy obcisłe spodnie, kiedyś znalezione w H&M.

Krótkie spodenki oraz koszula z obciętymi rękawami z Zary.

Bluza szyta na zamówienie przez moją krawcową.

No cała reszta, czyli kurtka, czapka i zegarek, pochodzą z Reserved.  

Photos taken by: Karolina Czerniejewska

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply