AZTREK – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

AZTREK

Witam!

Po raz kolejny opuściłem poniedziałek :/ Mam nadzieję, że i tym razem mi wybaczycie! Ostatnio widzieliście tutaj zdjęcia, na których moim gościem była Natalia. Dzisiaj też możecie zauważyć ją na zdjęciach, a raczej jej buty. Kicksy, które są dzisiejszym tematem wpisu!

Reebok Classic Aztrek, tak nazywają się buty, o których chcę Wam dzisiaj trochę opowiedzieć.

Krótko o butach:

Jest to nowa odsłona klasyków z lat 90. Otrzymały one odświeżony wygląd i masę nowych kolorystyk.
Na rynku pojawiły się one w 1993 roku, jako innowacyjny but do biegania! W tamtych czasach projektanci nie musieli kierować się tym co już było i tym co zrobili wcześniej, dlatego projektanci Reeboka mogli myśleć nieszablonowo. Tak oto dzięki wykorzystaniu nowatorskiej technologi Hexalite, funkcjonalności i wyrazistemu wyglądowi zawdzięczają swój sukces!
Aztreki w nowej odsłonie potwierdzają swoją ponadczasowość, pokazując, że buty z lat 90. wyszły poza swoją epokę i nadal świetnie wpasowują się w panujący styl.

Buty same w sobie prezentują się świetnie! Jak dla mnie jest to jedna z nielicznych par butów w mojej szafie, które będą tyrane od samego początku pojawienia się w moich rękach. Niestety, nie polecam ich na taką pogodę jaka panuje aktualnie. Cholewka z syntetycznego zamszu bardzo szybko łapie brud. To ich jedyny minus. Tak jak w większości Reeboków, fitują one o pół rozmiaru w dól. Dlatego proponuję sprawdzać wkładkę w cm 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamiętajcie, że po wpisaniu „8ZM6Z4” do 1.12 macie -20% na stronie caliroots.com! Dajcie znać czy udało Wam się coś upolować!

 

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply