"Avengers: Endgame"- koniec Marvel Cinematic Universe?
Ciename Routine Lifestyle

“Avengers: Endgame”- koniec Marvel Cinematic Universe?

Majówka, majówką… Czas wrócić do rzeczywistości i zakasać rękawy. Zająć się studiami i oczywiście blogiem. Dzisiaj wlatuje post o filmie, o którego premierze chyba każdy wiedział i nie mógł o niej nie słyszeć. Przeczytać będziecie mogli moje zdanie o Avengers: Endgame od Marvel Cinematic Universe, ale spokojnie! BEZ SPOILERÓW!

avengers: endgame

Osoby, które interesują się bardziej całą historią i wydarzeniami, które mają miejsce w Marvel Universum , wiedzą, że ten film był zakończeniem historii rozpoczętej w “Wojnie bez granic”! Thanos pstryknął palcami. Połowa świata wyparowała, a Avengers wreszcie dorośli do stawienia czoła wyzwaniu. Szczerze, to chyba nikt nie spodziewał się 7 lat temu, kiedy pierwsi “Avengers” ukazali się na kinowych ekranach, takiego zakończenia.

Początkowo, informacja o długości całego filmu może odstraszyć. Trwa on aż 3 godziny i 2 minuty. Jednak jeśli lubisz, ba, kochasz dobre kino i wiesz co nieco o Marvel Universum, to koniecznie musisz zobaczyć ten film! Jest to miszmasz wszystkiego, za co można kochać Avengers. Dramat, zwroty akcji, dobry humor i najważniejsze epickie walki i wielkie potyczki. Miałem nie spoilerować, więc więcej nie zdradzam! Cały film jest jednak utrzymany w takim napięciu i dynamice, że te 3 godziny upływają bardzo prędko i z rozkoszą. Warto przed samym seansem, poświęcić te 2-3 godziny, aby przypomnieć sobie, co wydarzyło się w poprzednich częściach Avengers 😉

Za cały sukces filmu, przemawia również ilość pobitych rekordów i zarobionych $$ za sprzedaż biletów! Oczywiście idzie też za tym ogromna kampania reklamowa przed filmem, gdzie nawet w polskiej telewizji było o nim bardzo głośno. Spoty reklamowe można było dostrzec na prawdę wszędzie!

Podsumowując:
Spieszcie się do kina! Oglądajcie jak najszybciej i podzielcie się ze mną swoją opinią! Ja wybieram się drugi raz, już w tę środę!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply