AUTUMN – Michvl Kowvlsky
Outfits

AUTUMN

Witam!

Po małej przerwie w notkach z outfitami, powracam z taką oto propozycją dla was!
Miało być zupełnie co innego, ale stwierdziłem że na zbliżające się chłodniejsze dni zaproponuję wam bardziej typową dla tego okresu pogodowego stylizację.
Coś co wielu osobom może się nie spodobać, bo takie wydanie look’u z płaszczem jest bardzo niespotykane. Jednak ja pisze tutaj do was po to, aby takie stereotypy przełamywać!
Płaszcze, które uważane są za bardzo eleganckie mają bardzo wiele zastosowań. Wydaje mi się, że na początku roku już o tym wam mówiłem, jedank powtarzając się, nadal chcę utrzymać was przy moim zdaniu na ten temat.
Jak możecie zauważyć na zdjęciach poniżej, taki płaszcz w bardziej klasycznym połączeniu z kolorami takimi jak szarości lub czerń na górze stylizacji, może wyglądać nadal bardzo elegancko, a dodając do tego bardziej streetwear’owy dół macie spójną, prostą stylizacje właśnie bardziej streetwear’ową.
Foty jak zwykle wykonała niezawodna Karolina Czerniejewska! ( link )
Mam nadzieję, że spodoba wam się taka propozycja, a już niedługo coś dużo bardziej streetwear’owego!
Stay tuned!
Płaszcz – H&M
Czapka – Nemezis
Plecak – Ostre Store
Buty – Nike Air More Tempo
Bluza – Champion

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply