Animalz. – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

Animalz.

Witam!

Dzisiaj na moim blogu nieco inne zdjęcia. Z nieco innego projektu niż zwykle. A mianowicie, przewijając w dół, będziecie mogli zobaczyć foty wykonane przez Zulu Kuki -> LINK <-. Osobę odpowiedzialną również za to, co mam na sobie, czyli koszulkę od Social Animalz. O tym projekcie możecie przeczytać u mnie na blogu pod tym linkiem -> LINK <-, ale również kilka słów przeczytacie poniżej.


Jak już wiecie, kiedyś współpracowałem z Zulu, czego efekty mogliście już tutaj zobaczyć -> LINK<-.
Dzisiaj jednak zdjęcia wykonaliśmy nie tylko dla mnie, ale również dla wyżej wymienionej firmy, o ile mogę to tak nazwać, a mowa o Social Animalz. Jak już kiedyś pisałem i sam Zulu o tym mówił, jest to projekt przedstawiający kulturę ulicy oraz ludzi ją tworzących. Więc słowo firma nie jest jednak tutaj zbyt odpowiednie. Sami przeczytajcie dlaczego. Podczas zdjęć zamieniłem z Zulu kilka słów na ten temat. Zdradził mi, że całość projektu, którego pierwsze fragmenty możecie zobaczyć na instagramie Social Animalz, ma za zadanie pokazać, że wszyscy należymy do zwierząt społecznej aglomeracji miejskich, jednak każdy reprezentuje to na swój indywidualny sposób!

Miałem okazję być częścią tego projektu, robiąc te foty!A dlaczego? A to dlatego, że Zulu tego dnia nie tylko mi strzelił kilka kadrów, ale również trzem innym osobom. Dlatego właśnie uważam, że całość, która tworzy się wokół Social Animalz, jako ubrań, jest czymś więcej niż tylko firmą. Jest to coś, co łączy ludzi w tym, aby dążyli do rozwijania siebie w każdym miejscu na ziemi, odnajdując przy tym swoje miejsce w każdego rodzaju społeczności. Tak jak robi to lew, który równocześnie jest symbolem projektu Social Animalz.


Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.

Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply