Adidas Yung-96, czyli buty "daddy shoes" 2018! – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Adidas Yung-96, czyli buty “daddy shoes” 2018!

Cześć! Oto kolejny wpis z serii “Sneaker Century” o butach adidas Yung-96.

adidas yung-1

Post o nich miał pojawić się już jakiś czas temu. Jednak tak jak pisałem, nie było ani czasu, ani weny, żeby tutaj dodawać :/ Nowy plan na bloga zobowiązuje. Przynajmniej tydzień po rozpoczęciu i wdrożeniu tych zamiarów, trzeba dodać coś nowego 😀 Dlatego dzisiaj na warsztat idą Adidas Yung-96!

Buty te mają swoją drugą nazwę, czyli daddy shoes. Największy hit roku 2018, który próbuję jeszcze swoich sił w tym bieżącym. 2019 moim zdaniem nie będzie tak przyjazny dla tych kicksów jak poprzedni. Co do tematu “butów po ojcu”, napiszę Wam oddzielny post!

adidas yung-1

Buty Adidas Yung-96 to kolejna para na rynku inspirowana latami 90. Na stronie adidas.pl możemy znaleźć idealny opis tej parki:
“Te buty oferują odważne spojrzenie na styl biegowy sprzed lat. Cholewka jest wykonana z warstwowej siateczki i nubuku. Lekka podeszwa środkowa z pianki EVA sprawia, że model sprawdzi się przy noszeniu przez cały dzień. ” W skrócie, nic dodać nic ująć!

Tak jak Yung-1, o których przeczytacie< tutaj > tak i 96 sprawdzają się w długich spacerach. Przy zimniejszych i cieplejszych dniach. Ja osobiście żadnych problemów z tym wydaniem od Adidasa nie miałem. Jedynym mankamentem dla osób o wąskich stopach może być szerokość buta w palcach.

Pamiętajcie, że na stronie caliroots.com korzystając z kodu “DVP3Z9” macie -20% od ceny w koszyku! 😀

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply