'90 – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

’90

Witam!

Nieco spóźniony wpis, ale wszystko wraca na dobre tory. Przeglądając ostatnie statystyki mojego bloga stwierdzam, że to ostatni post pisany tylko po polsku! Pozytywne zdziwienie, gdy ponad 70% odwiedzających jest z USA! Dlatego od przyszłego poniedziałku będziecie mogli czytać wpisy po polsku i po angielsku. Tak, aby osoby zza granicy, odwiedzające mnie tutaj też wiedziały co czytają, a nie mogły pooglądać tylko obrazki!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na mojego instagrama wrzuciłem małą zapowiedź dzisiejszego wpisu. Zobaczyć tam mogliście backstage, gdzie tym razem miałem aż dwóch fotografów! Tak, tak… dobrze czytacie! Siostry Kasia i Gosia Wojtaly wykonały te świetne zdjęcia!

Część z tych zdjęć to analogi, cześć to zdjęcia cyfrowe. Postanowiłem je pomieszać ponieważ całokształt wygląda niesamowicie!
Zachęcam Was również do śledzenia dziewczyn, ponieważ pomimo łapania świetnych ujęć, które możecie obejrzeć na ich Instagramach, które umieszczę poniżej, dziewczyny prowadzą też swoją firmę! Znajdziecie ją ->TUTAJ<-
Sprawdźcie, przeczytajcie i kupcie! Są to naprawdę mega rzeczy!

Kasia Instagram – @kasia_wojtala

Gosia Instagram – @w.gosiia

Co do outfitu?

Czapka – Fila

Kurtka – Reserved

Koszula – Bugatti

Bluza – Fila

Spodnie – Reserved

Buty – Fila Venom Low (będzie o nich osobny wpis 😉 )

Dzięki Exxo Agency za paczkę z prezentami od Fili!

Enjoy 😉

 

 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    VENOM - Michvl Kowvlsky
    25 lutego, 2019 at 8:02 pm

    […] Tak jak już kiedyś obiecałem, wreszcie jest wpis o butach od marki Fila, które zobaczyć mogliście w wpisie pod tytułem “90“. […]

  • Leave a Reply